Chci uklízet s Andulkou!

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Již zítra můžete jít na svůj první úklid!

Napište nám na e-mail, my Vám zašleme informace k zahájení spolupráce
a odpovíme na Vaše dotazy.

O SPOLUPRÁCI S ANDULKOU

Vystihují Vás slova jako spolehlivost, pracovitost, počlivost a samostatnost? Je pro Vás úklid relaxem a chcete, aby byly za Vaší prací hned vidět výsledky? V Andulce stále nabíráme nové partnery na úklid a právě vy se jím můžete ihned stát.

Co Vám může Andulka nabídnout?

> psychicky nenáročnou práci
> dlouhodobou spolupráci
> flexibilní pracovní dobu, kterou si sami určíte
> skvělé finanční ohodnocení
> pravidelnou odměnu

Co bude náplní Vaší práce?

Úklid společných prostor bytových domů - zametení a vytření chodeb a schodišť, úklid sklepních prostor, umytí výtahu a vchodových dveří, ometení pavučin, mytí zábradlí, oken atd. Domy se uklízí pravidelně (1x týdně, 1x 14 dní nebo 2x týdně) vždy ve stejný den, který si sami stanovíte. Úklid jednoho domu do 5ti pater Vám zabere zhruba 1,5 hodiny a méně, úklid domu do 8mi pater zhruba 2,5 hodiny (uvedený čas je orientační a liší se individuálně dle zkušeností, tempa a šikovnosti).

JAK SE STÁT ANDULČINÝM PARTNEREM NA ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR?

Od spolupráce s Andulkou už Vás dělí jen zaslání potřebných dokumentů a již zítra můžete jít na svůj první úklid! Po doložení následujících dokladů pro Vás připravíme smlouvu:

 • aktivní živnostenský list (na činnost: Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí)
 • výpis z rejstříku trestů (nesmí být starší jak 3 měsíce)
 • platný občanský průkaz, případně povolení k pobytu na území ČR (přechodné, dlouhodobé nebo trvalé)
 • číslo bankovního účtu, kam budete chtít zasílat odměnu
 • pojištění odpovědnosti podnikatele za škodu

Již si můžete připravit také vlastní úklidové prostředky (běžné věci pro základní úklid, se kterými se Vám dobře uklízí).

Jestliže máte všechny podklady připravené, kontaktujte nás na e-mail. Pokud budou všechny dokumenty v pořádku, zašleme Vám smlouvu na podpis, naplánujeme tréninkový den a následně Vám začneme přidělovat domy na úklid.

JAKÉ JSOU VÝHODY SPOLUPRÁCE S ANDULKOU?

Jsme úklidová platforma působicí na trhu od roku 2011. Díky našemu férovému a efektivnímu přístupu pro domy zajišťujeme kvalitní úklidové služby. Pro naše partnerské uklízečky a uklízeče proto dokážeme zajistit dostatečný počet domů na úklid.

Domy, které Vám přidělíme, Vám v případě spokojené spolupráce zůstávají dlouhodobě. Staráte se stále o stejné domy a máte jistotu práce. V případě jakéhokoliv výpadku ze zdravotních důvodů Vám domy podržíme, tedy zajistíme na nich záskok, a po Vašem návratu na nich opět budete vykonávat úklidy.

Dále:

 • sami si určujete o kolik domů se chcete starat a kolik času budete práci věnovat
 • sami si naplánujete úklidové dny
 • není potřeba dodržovat přesnou hodinu úklidu, pouze úklidový den
 • psychicky nenáročná práce
 • pohyb (nesedavá práce)
 • práce je vhodná jako přivýdělek k jiné práci, rodičovské dovolené či studiu
 • dlouhodobá spolupráce
 • skvělé finanční ohodnocení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY KE SPOLUPRÁCI

Kolik času můžu práci věnovat a o kolik domů se budu starat?

Kolik času věnujete úklidu je pouze na Vás. Andulka Vám může přidělit domy na celý týden, nebo menší množství dla Vašich časových možností (např. odpoledne po Vaší práci k přivýdělku). Je pouze na Vás o kolik domů se budete starat. Podle toho bude vysoká i Vaše odměna. Podle bodu "Co bude Vaší náplní práce" si můžete udělat představu o tom, o kolik domů se zvládnete postarat. Spolupráce s Andulkou je vhodná pro každého, i pro maminky/tatínky na MD, aktivní seniory či studenty.

Nevadí, že nemám předchozí praxi v úklidu bytových domů?

Předchozí praxe v úklidu není překážkou k zahájení spolupráce s Andulkou. Před úklidem vlastních domů se zúčastníte tréninkového dne s naším vyškoleným partnerem na úklid. Dozvíte se rady a tipy, jak postupovat a jaké pomůcky a prostředky používat. Na tréninkovém dni máte možnost nám předvést, že máte o tuto práci zájem, a ukázat nám Vaše schopnosti. Po úspěšném absolvování tréninkového dne obdržíte od Andulky na e-mail nabídku aktuálně volných domů.

Musím na domech být vždy ve stejnou hodinu?

Pro každý dům máte možnost si sami zvolit úklidový den, ve který na něj budete pravidelně docházet. Tento úklidový den je následně potřeba dodržovat. Hodina úklidu není pevně stanovena. Úklid je však potřeba provést v čase od 7:00 do 21:00 hodin.

Jaké konkrétní úklidy budu na domě provádět?

Většina úklidů zahrnuje běžný úklid společných prostor. Občas se tyto činnosti liší dle objednávky klienta. Na nástěnce každého domu máte k dispozici rozpis úklidů, kde jsou tyto činnosti specifikovány a podle kterých úklid vždy provedete. Do rozpisu se po provedeném úklidu podepíšete a uvedete čas konce úklidu, čímž potvrdíte Vámi odvedenou práci.

Chci zahájit spolupráci s Andulkou!

Napište na e-mail: info@naseandulka.cz

REFERENCE PARTNERŮ NA ÚKLID

"S Andulkou spolupracuji od roku 2017. Ihned jsem dostala několik úklidů panelových domů, které uklízím pravidelně dodnes. Jsem pečlivá, samostatná, veselá a úklid domů mě baví. Pro Andulku zaškoluji nové pracovníky na úklid domů a společných prostor bytových domů. V Hradci Králové provádím úklidy panelových domů v centru města, Pražské Předměstí, Moravské předměstí a v Malšovicích. Spolupráci s Andulkou mohu jen doporučit. Vyhovuje mi jako hlavní náplň práce i po finanční stránce."

Alena T.3 roky spolupráce s Andulkou

"Flexibilita je to, co při výchově dětí potřebuji. A právě to mi Andulka při úklidu společných prostor domů garantuje. Úklidy domů mě baví, z domu neodejdu dokud není čistý. S každým vycházím za dobře. Voňavá chodba ve společných prostorách bytových domů udělá každému hezčí den! Úklid společných prostor v bytových domech zajišťuji v Praze v Michli a na Chodově."

Ivana N. 4 roky spolupráce s Andulkou

"Úklid společných prostor bytových domů provádím zodpovědně. Do Prahy za úklidem dojíždím a společné prostory uklízím v okolí Prahy 4. Spolupráce s Andulkou při úklidu společných prostor v bytových domech si moc vážím. S Andulkou uklízím již několik let a jsem velmi spokojená s jejich přístupem."

Alena H.5 let spolupráce s Andulkou

Provozovatel: Andulka, IČO 28136659